Jak to funguje

Všichni známe odpovědi na všechny své otázky. Vše jsem si vyzkoušel na sobě.

Vždy, když chcete znát odpověď na jakoukoliv životní otázku nebo situaci a uděláte následující, tak se odpověď dostaví.

Důležité je dosáhnout vniřního klidu a pocitu bezpečí. Teprve potom je možné doopravdy vnímat. Nyní vyslovte svou otázku nebo popište situaci, na kterou potřebujete znát odpověď.

V klidu, ve kterém se nacházíte si dovolte nahlas vyslovit vše, co vám příjde na mysl. Nikdy nic nehodnodnoťte, neposuzujte. Správná odpověď k Vám příjde vždy. Jen v klidu poznáte, že je to ona. Váš vnitřní pocit vám to potvrdí.

V začátcích se často stává, že odpověď neslyšíme, nebo máme pocit, že jsme ji nedostali. Proto je důležité být s někým, komu můžete důvěřovat, kdo Vás v začátku pozorně poslouchá a dokáže Vás upozornit na to, co jste neslyšeli, přešli a nebo co můžete mít strach si přiznat.

Můžeme se zdráhat a říkat si, že to tak není. Nikoho nepřesvědčuji. Vím, že tento dar máme všichni. Tak jako máme dar dýchání. Je naší součástí odjakživa. Jen je důležité jej umět používat.

V budoucnu dokážete získat odpovědi sami a okamžitě, i když budete mezi lidmi. Zvládnete to, protože už teď to v sobě máte. Jen je potřebné si to znovu připomenout a začít praktikovat.